Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Wicelider traci punkty

W kolejnym meczu mieliśmy przyjemność oglądać wicelidera który mierzył się z „średniakiem” ligi, zespołem Teamtechnik. W poprzednim meczu miedzy tymi drużynami ekipa Consorfrut wysoko wygrała 6-2 i to ona była faworytem. Pierwsza część gry zaczęła się od indywidualnej akcji zawodnika Teamtechnik i po minięciu kilku graczy gospodarzy został powalony w polu karnym i już po pierwszej akcji meczu mieliśmy rzut karny który na bramkę zamienił Maciej Golmento. Gospodarze szybko wyrównali po zespołowej akcji i do końca pierwszej części oglądaliśmy grę bramka za bramkę. Połowa kończy się niewielkim prowadzeniem Consorfrut 3-2 ale było wiadomo że goście tak łatwo nie odpuszczą. Druga połowa zaczęła się lepiej dla gospodarzy którzy po szybkiej akcji powiększyli przewagę. Wtedy gra się odwróciła o 180 stopni i strzelali już tylko goście – i to nie mało bo zdołali zaaplikować aż 4 bramki. Zawodnicy wicelidera dwoili się i troili ale zatrzymywał ich albo dobrze dysponowany tego dnia bramkarz albo słupki bramki. Ostatecznie musieli uznać wyższość Teamtechnika przegrywając to ciekawe spotkania 4-6.