Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Pewne zwycięstwo Fideltronika

Początek meczu upłynął pod znakiem bardzo wyrównanej gry. W ósmej minucie drużyna Fideltronika zdobyła bramkę otwierającą wynik spotkania i od tamtej pory widoczna była jej wyraźna inicjatywa na boisku. Gracze Euroclearu robili co mogli aby doprowadzić do wyrównania stanu rywalizacji, jednak nie mogli sobie oni poradzić z dobrze zorganizowaną obroną Fideltronika, który do przerwy prowadził 0:2. Po przerwie gra zyskała nieco na zaciętości, dużo więcej było walki o piłkę. Gracze Fideltronika często wchodzili w pojedynki indywidualne z zespołem Eurocleara, które kończyły się jednak różnym skutkiem. Hattrick na swoim koncie zapisał po tym meczu Dawid Kubala z drużyny Fideltronika, ten sam zawodnik został również wybrany najlepszym graczem spotkania.