Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Chomik odskakuje SOPEMOWI

Mecz kluczowy z punktu widzenia układu górnej części tabeli. Od początku zespół Chomika wydawał się mieć wyraźną przewagę optyczną, co skutkowało dużą ilością sytuacji strzeleckich kreowanych przez ten zespół. Drużyna SOPEMU starała się nie być dłużna, jednak do sytuacji dochodzili znacznie rzadziej. Do przerwy Chomik zasłużenie prowadził 2:0. Gracze w czerwonych strojach niemal bezproblemowo przedostawali się w pole karne swojego rywala, którego często tylko i wyłącznie szczęście ratowało przed utratą kolejnych bramek. Druga połowa to prawdziwy popis strzelecki graczy Chomika, którzy do siatki rywala trafiali jeszcze aż siedmiokrotnie, sami tracąc jedynie trzy bramki. Zawodnikiem meczu został Grzegorz Tabak – strzelec czterech bramek, który do swojego dorobku bramkowego dopisał również dwie asysty. Zespół w czerwonych strojach odniósł zasłużone zwycięstwo, jednocześnie odskakując SOPEMOWI , który jest dla nich jednym z głównych rywali w drodze do awansu na trzy „oczka".