Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Nikt nie chciał wygrać

Obie ekipy zajmują miejsca w dolnej części tabeli i jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie, szczególnie w pierwszej połowie było to widoczne. Na murawie nie działo się dużo, pierwsze minuty to mnóstwo niedokładnych piłek i brak większego pomysłu na tworzenie akcji ofensywnych. W 8. minucie Euroclear miał trochę pecha po piłka uderzyła w poprzeczkę. Również rywale nie wykorzystali jednej stuprocentowej sytuacji na gola. I tak po dwudziestu minutach oba zespoły na przerwę schodziły przy bezbramkowym rezultacie. Po przerwie oba zespoły nieco bardziej się rozkręciły. Postawiły większe siły na ofensywę i było to też widoczne w ilościach sytuacji podbramkowych. Jednak żadna z drużyn przez dłuższy okres nie wyszła na prowadzenie. Dopiero w 33. minucie pierwszego gola zdobyli piłkarze BWI, a co ciekawe w tym czasie więcej z gry mieli właśnie ich rywale. Euroclean jednak już kilka chwil potem wyrównał i tym samym po mało ciekawym meczu mieliśmy remis 1:1. Sprawiedliwy remis.