Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Lider nie zawiódł

Na samej górze niezwykle ciasno było przed tą kolejką. Fideltronik jednak wytrzymał presję spotkania i pokonał dość wysoko Green Cell. A zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe, gdyby nie znakomita postawa bramkarza Green Cell, który kilka razy świetnymi interwencjami ratował swoich kolegów. W pierwszych trzynastu minutach meczu miał na swoim koncie już dwie świetne interwencje. Jednak kilka chwil później nie miał już szans  przy dwóch celnych strzałach Fideltroniku. Gol na 2:0 to zaskakujące trafienie z głębi boiska. Green Cell jednak nie dawał za wygraną. Adam Jawor strzelił gola kontaktowego. Jednak w ostatniej akcji połowy Dawid Kubala z Fideltroniku popisał się świetnym strzałem z wolnego, piłka zdążyła odbić się od poprzeczki, później od pleców bramkarza i wpadła do siatki. Druga połowa podobnie nie zawiodła kibiców i owocowała w gole oraz w ambitną postawę obu drużyn. Jednak to Fideltronik miał piłkę przy nodze i śmiało budował ataki pozycyjne. W 27. było już 4:1. A kilka chwil potem, po golu z rzutu karnego przewaga wynosiła już cztery bramki. Jednak Green Cell również celnie wykorzystał swój rzut karny, zdobył kolejnego gola, jednak jak się okazało było to ostatnie trafienie. Do końca meczu to Fideltronik kontrolował całe spotkanie i gdyby miał trochę szczęścia mógł wygrać zdecydowanie wyżej.