Zasłużone zwycięstwo

Mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie – obie ekipy w tabeli są koło siebie a w  poprzedniej rundzie gospodarze wygrali spotkanie aż 5:2 i Green Cell na pewno chciał się za tą bolesną porażkę zrewanżować. Widać było to podrażnienie w szeregach gości ponieważ rzucili się na rywali i już w 4 minucie meczu prowadzili…3:0. Jeszcze jedno trafienie pod koniec pierwszej połowy dołożył Daniel Brud i z okazałą zaliczką drużyna Lundbecka mała miała szansę na odrobienie start w drugiej połowie. Obraz gry się nie zmienił po gwizdku rozpoczynającym drugie 20 minut – goście atakowali, a gospodarze próbowali gry z kontry. Honorową bramkę przy stanie 0:5 strzelił gracz z numerem 11 -Sławomir Zegar. W końcówce wynik podwyższył jeszcze Bartosz Poręba kompletując tym samym hat-tricka i zostając zawodnikiem meczu. Co ciekawe gracze gości po 17 kolejkach mają tyle samo bramek strzelonych.. co straconych i z bilansem „0” zajmują po tej wygranej 5 miejsce w tabeli.