Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Niepokonani

SSC Internazionale to jedna z dwóch Biznes Ligowych drużyn, która w tym sezonie jeszcze nie poniosła ani jednej porażki. Seria ta została w dalszym ciągu przedłużona, gdyż potyczka z FedEx-em okazała się być dla nich gładkim spacerkiem Chociaż jako pierwsi to właśnie ich rywale wyszli na prowadzenie. Remis nadszedł dopiero w 10. minucie, kiedy to piłka z bliskiej odległości wpadła do bramki. I tak SSC ruszyło bardzo ostro do ataku, by po kilku minutach prowadzić już trzema bramkami. FedEx również  nie zamierzał łatwo się poddawać. Przez pierwszą połowę w grze obu tych ekip nie widzieliśmy sporych różnic, SSC był jednak zdecydowanie bardziej skuteczny. W 18. minucie 21 strzelił bramkę na 2:4, będąc w sytuacji sam na sam. Kilkanaście sekund później znów szybki, drużynowy kontratak przeprowadzili gracze lidera, a przewaga na przed przerwą znów wynosiła trzy oczka. Tuż po gwizdku znów swoim kunsztem strzeleckim popisał się 21, jednak jego dobra dyspozycja to było za mało by myśleć o pozytywnym wyniku. Już pod koniec piłkarzom SSC wychodziło niemal wszystko. Szybko strzelali gola za golem, a mogło skończyć się jeszcze wyższym wynikiem. W 29 minucie piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców FedEx-u, a kilka minut później piłka o centymetry minęła pustą bramkę. Jak śpiewał zespół Perfect “trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść Niepokonanym” Trzymamy kciuki, aby ten moment nadszedł już na październikowej Gali Biznes Ligi.