Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Potknięcie rywali wykorzystane, pięć punktów przewagi

Elita przed meczem już wiedziała, że jeśli chce odskoczyć na pięć punktów RMFowi, musi tego dnia zwyciężyć. I tak od początku zawodnicy w żółtych koszulakch ruszyli mocno do przodu. W szóstej minucie mieliśmy pierwszego gola, a kilka minut później stuprocentową okazję na podwyższenie tego wyniku. Jednak górą z pojedynku sam na sam wyszedł bramkarz TechnipFMC. Chwilę później było już jednak 2:0. Do końca pierwszej połowy to właśnie Elita prowadziła grę i kontrolowała wynik. Cztery minuty przed końcem udało się jednak TechnipFMC zdobyć kontaktową bramkę, a po golu mieliśmy “kołyskę” dla jednego z kolegów. Gratulujemy! Druga połowa to już bardziej wyrównana gra. Po bramkach Elity, rywale szybko odpowiadali kontrami. To było jednak za mało na lidera Ekstraklasy. Tym samym wynik 5:2 dla Elity zdecydowanie sprawiedliwy. Czy możemy się jeszcze spodziewać emocji w walce o lidera? Zdecydowanie tak. To jest Biznes Liga!