Żeby wygrać trzeba grać

Spotkanie zagwarantowało nam wiele goli i na szczęście nie były to gole tylko do jednej bramki. W tym meczu mieliśmy pokaz jak zdobywać bramki po stałych fragmentach gry a dokładnie z rzutów wolnych. Obie drużyny mają na swoim koncie takie trafienia. Gracze w białych strojach mieli przewagę w posiadaniu piłki od samego początku. Jednak nie przeszkodziło to drużynie Paletten w trzymaniu wyniku, który dawał możliwość wygrania meczu. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 2:3. Zawodnicy CB postanowili odskoczyć dopiero w drugiej odsłonie. Prowadzili już czterema bramkami i mecz wydawał się już przesądzony. Wtedy pod koniec drugiej połowy zawodnicy Paletten pokusili się o jeszcze jeden zryw. I zaczęli strzelać z dystansu. Okazało się to skutecznym rozwiązaniem. Do siatki wchodził im praktycznie każdy strzał. Podkręcili tempo zdobywając dwie bramki w przeciągu jeden minuty. Do remisu zabrakło niewiele. ,,Zieloni” za późno ruszyli do ataku. Żeby wygrać trzeba strzelać i dać możliwość pomyłki bramkarzowi i ten mecz to wyraźnie pokazał.