Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Wątpliwości żadnych nie było

Od samego początku ekipa CB Aluminium ruszyli mocno do ataku, widać było że bardzo chcą dziś popisać się wysokim wynikiem bramkowym. I tak też już po trzech minutach gry prowadzili już 2:0. Prowadzili piłkę i umiejętnie rozciągali swoje akcje ofensywne. Jednak w 11. minucie przeciwnicy zdołali zdobyć bramkę kontaktową. Gol Oskara Patnaika był niestety jedynym na którego było ich tego dnia stać. Piłkarze CB Aluminium chcieli szybko uspokoić zapędy przeciwników i tak do końca pierwszej połowy strzelili jeszcze dwie bramki. Początek drugiej połowy niemal identyczny, co pierwszej. Szybko strzelona bramka nie pozwalała już myśleć ekipie Agile o korzystnym wyniku. Mecz zakończył się wysokim 1:8. Na taki wynik najbardziej zapracowali Zbigniew Marek (trzy gole) oraz Grzegorz Małek (dwa gole).