Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Szalona pogoń, szczęśliwy remis

Mecz ten można byłoby podzielić na dwie części: w pierwszej zdecydowanym zwycięzcą był PalettenWerk, jednak druga to już świetny pościg ICEO i walka do końca. Na prowadzenie w drugiej minucie wyszli już piłkarze PalettenWerk. Kilka akcji potem było już 0:2, błąd bramkarza umiejętnie wykorzystał Grzegorz Witkowski. Po tym golu przewaga stopniowo malała, a gracze ICEO zaczęli łapać kontakt z przeciwnikiem. Szwankowała nieco skuteczność, a trzy minuty przed końcem połowy brakło szczęścia.Marcin Zglejszewski uderzył w słupek. Druga połowa rozpoczęła się od  trzeciego gola dla PalettenWerk, jednak w tym momencie role się odmieniły. Spora w tym rola Bartłomiej Hudecki, który ciągnął grę swojego zespołu do przodu, zdobył także pierwszego gola po indywidualnej akcji. Także przy drugim golu odegrał znaczącą rolę. Remisowa bramka to już piękne trafienie Macieja Kozieła z rzutu wolnego. Bramka stadiony świata. Zaskakująco minutę później było prowadzenie właśnie ICEO, jednak rywale rzutem na taśmę, w ostatnich sekundach wydarli remis.