Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

W drugiej połowie złapali gumę

SklepOpon.com przed spotkaniem był typowany w roli faworyta, jednak na boisku wyglądała to nieco inaczej. MPO już po kilkunastu sekundach wyszło na jednobramkowe prowadzenie, choć gol byłw sporej mierze kwestia przypadku. Chwilę potem mogli podwyższyć prowadzenie, lecz w sytuacji sam na sam górą był bramkarz SlepOpon.com. W siódmej minucie mięliśmy już remis, by kilka minut później znów to MPO prowadziło. Pierwszą połowę można zdecydowanie nazwać szaloną. Kolejny gol dla SlepOpon.com to znów dość spory przypadek, dobry strzał, a piłka do siatki wpadła po lekkim ryskoszecie. Remis 2:2 i znów zaczynamy mecz od początku. Jednak w drugiej części to MPO udowodniło zawziętością, agresywnym pressingiem oraz drużynową grą, że zdecydowanie bardziej zasługują na trzy punkty. W 23. minucie strzelili trzeciego gola “na raty”. A do końca jeszcze dwukrotnie piłka wpadała do bramki rywali. Na największe wyróżnienie zasłużył Adam Pawłowski, który zdobył dla ekipy MPO aż trzy bramki.