Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Walczyć jak Sparta

Pierwsza połowa nie należała do najciekawszych. Lider rozgrywek Alexmann zdecydowanie przeważał i rozgrywał piłkę  Przeciwnicy musieli liczyć na wyłącznie na kontrataki. Gola jednak udało się zdobyć dopiero na trzy minuty przed końcem połowy. Wszystko co dobre w tym meczu działo się natomiast w kolejnych dwudziestu minutach. Po trzech minutach było już 3:0 dla Alexmanna i nikt nie spodziewał się tu jeszcze emocji. Sparta jednak ambitnie ruszyła do ataku  i wzięła się za odrabianie strat. I tak w 34. minucie był już remis po trzy. Alexmann miał jednak w swoich szeregach znakomicie spisującą się dwójkę Schacherer - Fenandes, którzy na swoim koncie mieli kolejno trzy i dwie bramki. Tym samym tylko oni zdobywali gole dla swojego zespołu. Po przeciwnej stronie wyróżniał się Damian Moskal. W samej końcówce skutecznością popisał się obecny lider i trzy punkty zostały zdobyte. Choć Sparcie dobrej gry i ogromnej walki odmówić nie można.