Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Emocjonujący remis

Chyba najciekawszym spotkaniem na czwartkowych rozgrywek III ligi grupy E było spotkanie debiutantów którzy włączyli się w walkę o medale. W poprzednim sezonie ekipa QVC nieznacznie wygrała 1-0 przez co goście wyszli podwójnie zmotywowani żeby uzyskać dobry wynik i dodatkowo zrewanżować się rywalom. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście i już na początku meczu wyszli na prowadzenie. Nie cieszyli się nim jednak długo i po paru minutach do remisu doprowadził Mahdi Guerram. Do końca połowy oglądaliśmy jeszcze po jednym trafieniu obu ekip i połowa zakończyła się sprawiedliwym wynikiem 2-2. Druga część gry przynajmniej na początku to przewaga QVC którzy szybko objęli dwubramkowe prowadzenie nad rywalami. Goście zaczęli odrabiać starty 5min przed końcem spotkania i złapali kontakt z prowadzącymi gospodarzami. Gdy do końca pozostało ledwie 3min sędzia odgwizdał rzut wolny do którego podszedł Michał Skołyszewski i silnym strzałem pokonał bramkarza gości ratując remis swojej drużynie i jakże cenny punkt.