Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Coraz bliżej podium

W pierwszym meczu kolejki QVC Poland podejmował ekipę Tecnocasy która nie radzi sobie zbyt dobrze i ostatnie miejsce w tabeli. Mecz zaczął się dość niemrawo mało było groźnych strzałów a przełamanie nastąpiło ze strony QVC która objęła prowadzenie za sprawą Andrzeja Wójcika. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać bo już po chwili bramkarza QVC pokonał Krzysztof Pater. Gra nam się uspokoiła i dopiero pod koniec pierwszej części mogliśmy oglądać kuriozalną bramkę, Piotr Magiera z drużyny gości mocno uderzył na bramkę zza pola karnego a bramkarz QVC … przepuścił piłkę między nogami. Po tym błędzie bramkarza gospodarze schodzili do szatni w lepszych humorach i z dobrym wynikiem przed rozpoczęciem drugiej części. Ta wyglądała już całkiem inaczej. Już w pierwszych minutach gospodarze wyrównali i zaczęli kontrolować grę. Stłamsili rywali do takiego stopnia że oni pierwszy groźny strzał oddali dopiero pod koniec połowy. Ekipa QVC jak odrodzony feniks z popiołów nie przerywała ataków i punktowała rywali raz za razem. Wynik 4:2 dla gospodarzy jest jak najbardziej sprawiedliwy, i brakuje już im tylko 1 punktu do upragnionego podium i medalu.