Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

Dobry początek Limbudu

Pierwszy mecz w nowym sezonie Limbud na pewno będzie wspominał dobrze. Drużyna pokonała rywali 3-1. Pierwsza połowa to niewielka dominacja Limbudu nad drużyną Extendu. Akcje rozgrywane były w środkowej części boiska, a zawodnicy budowali ataki pozycyjne. Do przerwy zobaczyliśmy tylko jednego gola. Druga połowa przyniosła już więcej emocji. Gracze obu drużyn zaczęli grać szybszą piłkę. Już w pierwszej minucie świetną okazję na zdobycie bramki mieli zawodnicy Limbudu. Piłka przeszła tuż obok słupka. Z każdą minutą piłkarze Limbudu budowali coraz większą przewagę. Kilka minut później znów mieli świetną okazję na bramkę, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce. Gra Extendu skoncentrowała się na kontratakach. Chwilę później wynik spotkania zwiększa, grający z „9” zawodnik Libidu. Extend szybko odpowiada po indywidualnej akcji. Extend po tej bramce, jakby złapał wiatr w żagle. Drużyna rozpoczęła gonitwę po kolejne bramki. Starała się stworzyć dogodne sytuacje, zabrakło jednak wykończenia. Końcowy wynik: 1-3 dla Limbudu.