Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Infosys  w formie

Infosys wszedł w to spotkanie z mocnym uderzeniem. Już w 3 minucie Kamil Szabat dał im prowadzenie. Nie cieszyli się z niego zbyt długo, gdyż po kapitalnej bramce Jakuba Plucińskiego był już remis. Jednakże i tym razem gospodarzom udało się ponownie objąć prowadzenie po kilkudziesięciu sekundach. W dalszej części gry pomimo wielu okazji, żadnej z ekip nie udało się zmienić rezultatu i to Infosys schodził na przerwę z jednobramkową przewagą. Niedługo po rozpoczęciu drugiej odsłony to Nidec pierwszy przejął inicjatywę i zdobył bramkę wyrównującą. Infosys natomiast ponownie w swoim stylu ekspresowo pokonał bramkarza przeciwników i doprowadzając do stanu 3:2. Nidec za wszelką cenę próbował odmienić losy meczu lecz ich starania były bezskuteczne. Ostatecznie Infosys utrzymał wynik 3:2 i to on cieszył się ze zwycięstwa w tym pojedynku.