Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Light bliżej czołówki...

Ważne zwycieśtwo odniosła ekipa w Czarncyh strojach. Wynik otworzył w 5 minucie Tomasz Stępień, który piętą skierował piłke do bramki. Po jedenastu minutach było już 2:0. Niezdecydowanie defensywy Amary wykorzystał Mateusz Radwan. Do końca pierwszej odsłony przeważał Light, ale to Amara zdobyła gola kontaktowego tuż przed zmianą stron, autorstwa Pawła Kosteckiego. To napędziło Białych, która śmielej ruszyła do ataku. Jednak Light bez szwanku przetrwał napór rywala i w 29. minucie odpowiedział skutecznym kontratakiem. Prosty błąd Słąwomira Woźniaka wykorzystał Marcin Niemkiewicz. Minutę później było już właściwie po meczu. Tomasz Stępień płaskim strzałem wyprowadził Light na trzybramkowe prowadzenie. Biali odpowiedzieli jeszcze golem Jana Wszołka, co jedynie zmniejszyło ich stratę do rywali. Light zbliżył się do podium II Ligi B.