Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Nowy lider...

Tesco wygrywa z Chomikiem i tym samym wykorzystuje potknięcie Getinge. W pierwszej połowie obie ekipy miały wiele okazji do zmainy wyniku. Udało się to jedynie Tesco, a dokładnie Dawidowi Cierpiołowi, który dobił futbolówkę z bliskiej odległości po strzale jednego ze swoich kolegów. Po sześciu minutach drugiej połowy było już 0:3. Dwie bliźniaczo podobne bramki zdobyli Mateusz Ziółko i Dawid Cierpioł. Minutę po trzecim golu Tesco, Karol Kowalski dał nadzieję Chomikowi, jednak w 31. minucie losy meczu były już właściwie rozstrzygnięte. Dawid Cierpioł skompletował hattrick. W 33. minucie Tesco straciło drugiego gola, a chwilę później Łukasza Wyrobę, który obejrzał czerwoną kartkę. Biało-Niebiescy przetrwali grę w osłabieniu,a w końcówce Dariusz Gębala podbił stempel pod wygraną Tesco i tym samym awansem na pozycję lidera.