Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Bezpieczniej

W bezpośrednim pojedynku drużyn walczących o utrzymanie leszy Chomik Gdów. W 3. minucie wynik otworzył Karol Kowalski i to Czerwoni prowadzili 1:0. W 7. minucie było już 2:0, tym razem Krystian Pilch świetnie zachował się w polu karnym rywali. Tuż przed przerwą gola kontaktowego zdobył Dawid Kubala. W drugiej odsłonie obie ekipy grały cios za cios, bardzo często uderzając na jedną i drugą bramkę z większego dystansu. Długo nie oglądaliśmy goli. Taki stan rzeczy przerwał Jakub Śpiewak, który ograł jednego z rywali i trafił po poprzeczkę bramki Chomika. Później obie drużyny stworzyły sobie kolejne okazje do zmiany rezultatu, jednak w kluczowych momentach zawodziła skuteczność. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, rzut wolny pośredni na gola zamienił Grzegorz Tabak. Bezpośrednio po tym trafieniu, sędzia zakończył pojedynek. Chomik odniósł bardzo cenne zwycięstwo i umocnił się w bezpiecznej strefie tabeli. Fideltronik jest w coraz cięższej sytuacji.