Miejsce spotkania: CCZ - Ptaszyckiego 6

Polplast wygrywa

Zawodnicy 4F nie zaliczą początku sezonu do udanych. Ich gra w czwartkowy wieczór miała wiele niedociągnięć. Często po własnych błędach i niecelnych podaniach tracili oni bramki. Polplast natomiast spokojnie rozgrywał ataki pozycyjne i czekał na kontry. Pierwsza bamka padła już w 3 minucie. Na prowadzenie wyszedł Polplast, który już do końca meczu go nie oddał. Do przerwy wynik 1-3 dla Polplastu. Druga połowa to próba odrobienia strat przez drużynę 4F. Jednak bezskutecznie. Zabrakło wykończenia. Polplast rozgrywał piłkę spokojnie, starannie i przemyślanie. Taki sposób gry pozwolił na zdobycie jeszcze dwóch bramek. Wynik końcowy meczu 1-5 dla Polplastu. Bramki zdobywali: dla Poplplastu: Piotr Rogowiec, Tomasz Sabała (2), Emil Bałucki, Tomasz Marchwiński. Dla 4F: Marcin Badylak.