Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Miłe złego początki

Ciekawa rywalizacja w dole tabeli przyniosła wygraną Porsche. Zawodnicy w zielonych koszulkach przegrywali przez ponad dwadzieścia minut meczu, ale dzięki dobrej drugiej połowie odwrócili losy rywalizacji, a w końcówce obronili korzystny dla siebie rezultat. ES-System prowadził 1:0 po golu w trzeciej minucie Piotra Chojki i taki wynik utrzymywał się aż do drugiej połowy. W czwartej minucie po zmianie stron do wyrównania doprowadził Tomasz Niewiara. To tchnęło nadzieję w ekipę Porsche, która nabrała rozpędu. W 27. minucie na prowadzenie Zielonych wyprowadził Hubert Pietrzyk. W 29. minucie ponownie prawą stroną ruszył Tomasz Niewiara i również tym razem jego strzał okazał się byc skuteczny. Na dwie minuty przed końcem ES-Sustem złapał kontakt. Dobrze w polu karnym rywali odnalazł się Tomasz Chojka. Ekipa w czarnych koszulkach szybko ustawiła piłkę na środku boiska i rzuciła wszystkie siły, by wyrównać. Tego celu ES-System nie udało się zrealizować i komplet punktów powędrował na konto Porsche.