Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Wilki groźne do przerwy...

Dzielnie w meczu z faworyzowanym Antransem spisała się ekipa Wolves. Zawodnicy występujący w czerwonych koszulkach prowadzili po pierwszej odsłonie 1:0. Autorem niespodziewanego prowadzenia w 20. minucie został Emil Wikło, po pięknym strzale głową. To rozbudziło graczy Antransu, którzy w pierwszej odsłonie kilkukrotnie razili nieskutecznością. Sygnał do odrabiania strat na starcie drugiej odsłony dała Wioleta Zawalonka, zachowując zimną krew pod bramką rywala. Przez kolejne 13 minut wynik się nie zmieniał, a w tym czasie obie ekipy zmarnowały sporo dogodnych okazji. Marazm przerwał Krystian Nawrot. W końcówce Antrans wypunktował rywali, którzy pomimo znaczącej porażki zostawili po sobie dobre wrażenie. Antrans wykorzystał porażkę JR Holding i wskoczył na trzeci stopień podium.