Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Jak nie spaść?

Jako że niecałą godzinę wcześniej trzy punkty zgarnęło Welcome, to w tym momencie na dnie stawki wylądowali zawodnicy Ortotopu. Musiało wyzwolić to sportową złość, bo w pierwszych dziesięciu minutach byli oni wiodącą stroną, prowadząc 3:1. Potem poziom koncentracji chyba spadł, bo TeamTechnik całkiem łatwo doszedł przeciwników, by po nieco ponad kwadransie przechylać szalę na swoją korzyść. Druga połowa należała już za to prawie w całości do Centrum Medycznego, które zakończyło ją rezultatem 3:0. Słabszą postawę drużyny w niebieskich trykotach podsumował niewykorzystany rzut karny przy stanie 4:5, który okazał się kluczowym momentem potyczki. Dzięki triumfowi Krzysztof Miśkowiec i spółka wydostali się ze strefy spadkowej, ale sytuacja w tabeli jest tak zagmatwana, że czeka nas niezwykła - zapewne niepozbawiona dramaturgii - rywalizacja o pozostanie w II lidze.