Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

Nie podłamali się

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego wydawało się, że Capgemini nie powinno mieć większych problemów z pokonaniem ,,czerwonej latarni’’, a tymczasem rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Już pierwsza akcja przyniosła gola dla popularnych ,,Walecznych Serc’’, a do siatki w pięćdziesiątej sekundzie trafił Szymek Stachura. Sii się nie podłamało i na przerwę schodziło z jednobramkową przewagą. Na początek drugiej połowy Capgemini ,,nie wyszło’’. Już po kilkudziesięciu sekundach, po bramce Kamila Flaka przegrywało 1:3! Sii miało sporo okazji, aby zadać kolejne ciosy, ale Capgemini przy życiu utrzymywał Grzesiek Ziemniak. Bezradny tego dnia był Damian Świątek, który w kilku sytuacjach mógł zachować się nieco lepiej. Rozmiary porażki zmniejszył Daniel Jakab, ale na więcej zabrakło już czasu.