Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

TESCO nowym liderem!

Powtórzył się nam wynik z listopadowej potyczki, ale tym razem górą było TESCO, a nie Getinge. Pierwsze dziesięć minut nie zapowiadało straty punktów lidera, który po golach Tomka Górki i Maćka Skotnicznego prowadził już 2:0. Trafienie tego drugiego było tym z rodzaju ,,stadiony świata’’. Wyprzedzenie rywala, odbiór piłki i uderzenie prosto w okienko! TESCO postawiło wszystko na jedną kartę i od stanu 0:2 wyszło na 4:2, a o początku drugiej połowy Getinge będzie chciało jak najszybciej zapomnieć. Dawno, o ile w ogóle, nie straciło aż trzech goli w cztery minuty! ,,Białych’’ do wygranej poprowadził niezawodny duet Matuesz Ziółko-Dawid Cierpioł. W końcówce kontakt złapał Mateusz Skotniczny, ale jak się później okazało, tym golem tylko zmniejszył rozmiary porażki. Blisko hat-tricka w tym starciu był Mateusz Ziółko, ale tym razem fatalnie spudłował. No cóż, zdarza się najlepszym.