Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Kanonadę zaczęli w dziesiątej sekundzie

Liczyliśmy na zacięty bój, tymczasem grał tylko Polplast! Już w dziesiątej sekundzie piłkę do siatki skierował Tomasz Marchiński. Szybko rozpoczęta kanonada! Drugi i trzeci strzał Polplastu w tym starciu również zakończył się golem. ,,Co strzał, to bramka’’ dało się słyszeć wśród zawodników 4F, którzy mieli sporo okazji, aby doprowadzić do remisu, ale dobrze między słupkami spisywał się Tomasz Kiełbowicz, albo ,,Błętkini’’ pudłowali. Kolegów do boju próbował poderwać Tomasz Świder, ale w swoich działaniach był niestety osamotniony. Do przerwy mieliśmy 4:0 dla Polplastu, po wykonanym z chirurgiczną precyzją rzucie wolnym przez Rafała Brasia. Po przerwie ,,Granatowi’’ sprezentowali przeciwnikowi gola, ale nie wpłynęło to negatywnie na wicelidera, który z każdą kolejną akcją upokarzał oponenta, który w pewnym momencie miał już ochotę zejść z placu gry.