Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Pościg na wagę pełnej puli

Ofensywny festiwal na zakończenie dziesiątej serii gier urządziły sobie dwie znajdujące się w dolnej połowie tabeli drużyny. W premierowej odsłonie jako pierwszy większą przewagę osiągnął Jurek Catering Serwis. „Czerwoni” po kwadransie prowadzili 3:1, po dwóch golach Daniela Łukasika i bramce Niciarza. Z taką koleją rzeczy nie zamierzało pogodzić się Miquido, które jeszcze przed przerwą złapało przysłowiowy „kontakt” za sprawą Radosława Gromali, a tuż po zmianie stron wyrównało dzięki golowi Karola Magiera. Kolejne minuty to ostra wymiana ciosów, w której na bramki wyżej notowanej ekipy odpowiadali zawodnicy w czarnych strojach. Kiedy na minutę przed końcem na 6:5 trafił Sebastian Warszawa, wydawało się, że premierowe zwycięstwo zamykającej stawkę drużyny stanie się faktem. Boiskowa rzeczywistość okazała się jednak zgoła odmienna i po kapitalnym finiszu i zabójczych wykończeniach bezlitosnego Daniela Łukasika (zdobywca hattricka) i Piotra Niciarza to Jurek Catering Serwis inkasuję pełną pulę i zachowuje szanse na walkę o brązowe medale razem z ICEO i Sygnity.