Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Znowu to zrobił!

Pierwszego gola oglądaliśmy dopiero po kwadransie gry, a do siatki rywala trafił Tomasz Kawa. ANSWEAR.COM próbowało odpowiedzieć, ale znakomicie w bramce spisywał się Patryk Kądzielawa. Gracze w czarnych strojach łapali się za głowy po jego interwencjach. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i na 2:0 prowadzenie ,,Białych’’ podwyższył Michał Starzyk. Jeszcze przed przerwą kontakt z Ortotopem złapał Szymek Rączka, a w drugiej połowie Przemek Zapart doprowadził do remisu! Na gola Tomka Kawy odpowiedział Kamil Bajołek, ale na tym strzelanie ANSWEAR.COM się skończyło. Na 4:3, a jakżeby inaczej, z rzutu wolnego trafił Tomek Kawa, a kropkę nad ,,i’’ postawił Michał Starzyk. Czternaście punktów – tyle po dziesięciu meczach na swoich kontach mają Ortotop Centrum Medyczne i ANSWEAR.COM. Zobaczymy, który team w kolejnych tygodniach poprawi swój dorobek i być włączy się do walki o medale.