Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Wygrana z kłopotami...

Cenne zwycięstwo, wobec wcześniejszej porażki Frapolu zgarnął Green Cell. Czarne Pantery szybko wyszły na dwubramkowe prowadzenie. Najpierw Adam Jawor trafił do "pustej" bramki, a następnie skierował futbolówkę do siatki bezpośrednio z rzutu rożnego. Light odpowiedział golem Przemysława Małka po strzale "z dużego palca". Kolejne słowo należało do zespołu Green Cell. Tym razem świetnie po długim słupku uderzył Dawid Orzechowski. Jeszcze przed przerwą Light obudził się na dobre. Trafienia Pawła Kramusa i Marka Rapacza przyniosły wyrównanie. To jednak nie zraziło Green Cella. Czarne Pantery przyśpieszyły w drugiej odsłonie. Trzy gole zdobyte z rzędu dały ekipie Arkadiusza Krzyszkowskiego wystarczającą przewagę. W ostatnich minutach trafił jeszcze po raz drugi Marek Rapacz, ustalając wynik na 6:4 dla Green Cell.