Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Ambicja Makro...

Pierwsza połowa pod dyktando Lundbecka, który z łatwością wyszedł na prowadzenie 3:0, a mógł mieć jeszcze większą przewagę bramkową, gdyby nie opieszałość pod bramką Makro. Po zmianie stron Lundbeck nadal grał radosny futbol, natomiast Makro nie traciło nadziei i bardzo poważnie podeszło do sprawy. To sprawiło, że mieliśmy emocje do końca. Gole Sebastiana Swatka i Patryka Kaczmarczyka zagwarantowały nam ciekawe ostatnie minuty. Ostatecznie waleczne Makro przegrało pojedynek z faworyzowanym Lundbeck, ale kto wie jak zakończyła by się ta rywalizacja, gdyby Niebiescy wykorzystali dwa rzuty karne, zamiast jednego. Tak czy inaczej Makro zostawiło po sobie dobre wrażenie, natomiast Lundbeck po prostu wykonał swoją robotę.