Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Capita(lny) występ!

Przed spotkaniem piątej i szóstej drużyny II Ligi D nic nie wskazywało na tak jednostronne spotkanie. Zespoły Capity oraz Nidec miały bowiem na swoim koncie dokładnie tyle samo - 19 punktów. Zapowiadała się więc emocjonująca batalia. Niestety tego dnia jednak Nidec brakło argumentów na świetną postawę Ich przeciwników. Capita od pierwszej minuty narzuciła swoje warunki gry i choć pierwsza połowa była jeszcze w miarę wyrównana, to jednak przy wyniku 0:2 Nidec zmuszony do otwartej i ofensywnej gry raz po raz nadziewał się na riposty ze strony ich rywali, którzy byli tego dnia szalenie skuteczni oraz odpowiedzialni i uważni w obronie. Zwycięstwo 7:0 doskonale obrazuje ich znakomity balans pomiędzy ofensywą i defensywą, który pozwolił Im dopisać sobie 3 punkty w tabeli II Ligi D!