Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

Ciuśniak show!

Kiedy Krzysiek Ciuśniak po niespełna kwadransie gry skompletował klasycznego hat-tricka, wiadomo było, że Polwar może mieć tego wieczoru ,,ciężary’’ na boisku przy Ptaszyckiego 6! Obrońcy w biało-czerwonych strojach kompletnie nie radzili sobie z bramkostrzelnym zawodnikiem JSF Silikon, którzy przed przerwą dorzucił jeszcze dwa trafienia! W międzyczasie do siatki JSF z rzutu wolnego trafił Sebastian Sikora, ale był to tylko gol na otarcie łez. Po zmianie stron ,,Czerwoni’’ nieco odpuścili i niewiele brakowało, aby Polwar złapał z nimi kontakt. Pościg skończył się na 5:3, a szóstego gola w tym meczu zdobył nie kto inny, jak Krzysiek Ciuśniak! W końcowych minutach rozmiary porażki ,,czerwonej latarni’’ III Ligi A zmniejszył Konrad Nosek.