Żółte kartki: 498

Czerwone kartki: 35

Średnia ocena:

Otwarty mecz...

Spore kłopoty liderującemu Colorex sprawiła OponaFelga.pl. Zawodnicy w seledynowych koszulkach dzielnie stawiali opór faworytowi, co pokazała szczególnie pierwsza odsłona zakończona remisem 2:2. Oponiarze wyszli na prowadzenie już w pierwszej minucie za sprawą Markusa Gieraka. Colorex odpowiedział dwoma trafieniami. Najpierw stan rywalizacji wyrównał Mariusz Kwater, a następnie pierwsze prowadzenie w meczu Pomarańczowym dał Dominik Karaś. To nie podłamało całkowicie OponyFelgi. Dwie minuty przed zmianą stron wyrównał Robert Rynduch. Druga odsłona rozpoczęła się od szybkiego prowadzenia. Już w 15 sekundzie do siatki trafił Paweł Kleszcz. Jak się później okazało tego prowadzenia Colorex nie oddał juz do końca spotkania. Chociaż momentami OponaFelga naciskała rywala to ostatecznie lider rozgrywek utrzymał swoje prowadzenie do gwizdka kończącego mecz.