Mecze: 1323

Żółte kartki: 498

Czerwone kartki: 35

Łatwo i przyjemnie...

W czwartym meczu dnia Amara wypunktowała rozgrywające debiutancki sezon w Biznes Lidze Kimberly-Clark. Wszystko co najważniejsze działo się w pierwszej połowie. 20. minut wystarczyło Amarze na rozstrzygnięcie losów rywalizacji. Dopiero przy stanie 3:0 pierwszego gola zdobyło Kimberly-Clark, ale jak się później okazało było to jedynie honorowe trafienie ekipy w niebieskich koszulkach. Przed przerwą Amara zdobyła dwa gole, a po zmianie stron dołożyła jeszcze jedno trafienie, stawiajac tym samym kropkę nad "i". Tradycyjnie w przypadku Amary akcenty w ofensywie były rozłożone na kilku graczy, co skutecznie pokazują statystyki indywidualne z tego spotkania. Pewnym punktem zespołu w białych koszulkach był bramkarz, Tomasz Malinowski.