Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

Amara na fali

Wyraźnym faworytem tego spotkania była Amara, która zajmuje trzecie miejsce natomiast po drugiej stronie oglądaliśmy przedostatnie Kuro. Od początku gospodarze udowodnili, że nieprzypadkowo są w czubie tabeli. Już w drugiej minucie Łukasz Marek po doskonałym dośrodkowaniu umieścił piłkę w siatce i wyszli na prowadzenie. Około 60 sekund później było już 2:0 dla gospodarzy. Po fatalnym początku dla ekipy Kuro, starali się oni nawiązać walkę z rywalem. Te próby jednak nie przynosiły rezultatu. Natomiast Amara nie zwalniała tempa i już w 14 minucie prowadzili 4:0. Tuż przed przerwą Kuro przełamało niemoc i trafili na 4:1, kończąc tym samym pierwszą część meczu. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie gospodarze stanęli mądrze z tyłu, czyhając na błędu przeciwników. Te nadarzyły się wielokrotnie, lecz wykorzystali jedynie cztery z nich. Kuro natomiast nie zdołali znaleźć drogi na zdobycie choć jednego trafienia i mecz zakończył się wysoką wygraną Amary 8:1.