Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Wymagający Armatis...

Sporo "nagimnastykować" musiał się MEBLOMIX&MAZUR TRUCK SERWIS by pokonać międzynarodową ekipę Armatis. Gracze w białych koszulkach zaskoczyli swoich rywali w 5. minucie, kiedy to wyszli na prowadzenie za sprawą Oscara Nionissa. Czerwoni zwarli szeregi i odrboili straty z nawiązką jeszcze w pierwszej odsłonie. To pozwoliło im zejść na przerwę z prowadzeniem 4:1. Armatis nie złożył broni i w 26. minucie przegrywał już tylko 2:4. W końcówce pojedynku ekipa w białych koszulkach starała się atakować bramkę MEBLOMIXU, jednak faworyci skutecznie kontrolowali grę i w samej końcówce ustalili wynik spotkania na 5:2. Szczególnie dobrze w szeregach wygranej drużyny prezentował się Mikołaj Ogonowski, który świetnie dogrywał piłkę kolegom.