Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Demonstracja siły

Colorex znajdujący się na pozycji lidera mierzył się z siódmą drużyną Oponafelga. Początek spotkania nie wskazywał wyraźnego faworyta tego pojedynku. Jednak z biegiem gry wyżej notowany Colorex sukcesywnie zaczął dominować na boisku. Już w 5 minucie otwarli rezultat meczu. Po tej bramce przez dłuższy okres czasu zapanowała niemoc z obu stron, pomimo karnego podyktowanego dla drużyny gospodarzy, lecz bramkarz znakomicie wyczuł zamiary zawodnika Colorexu. Gospodarze przełamali złą passę pod koniec pierwszej połowy, trafiając do siatki rywali trzykrotnie i wygrywając już 4:0. Druga połowa była jeszcze bardziej zdominowana przez Colorex niż poprzednia. Wykorzystywali oni większość swoich akcji bramkami, a rywale nie mieli sił im się przeciwstawić. Efektem tego były siedem goli trafionych w drugiej odsłonie, przy tym nie tracąc żadnego. Colorex pewnie zwyciężył w tym spotkaniu 11:0, potwierdzając swoje aspiracje do mistrzowska.