Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Nie roztrwonili wypracowanej przewagi

W swoim dwudziestym drugim sezonie gracze PKO Banku Polskiego nie zdobędą medalu. Już przed meczem z liderującym Prisjaktem nie mieli na to nawet matematycznych szans, ale „Biało-czarni” zdawali sobie doskonale sprawę z tego, jak niewygodni są „Bankowcy” i w pełni skoncentrowani przystąpili do rywalizacji. Po nieco ponad dziesięciu minutach prowadzili 0:2. Kontakt złapał Krzysiek Konieczny, ale błyskawicznie odpowiedział Konrad Kalina. Druga połowa, podobnie, jak pierwsza przyniosła nam cztery trafienia i zakończyła się remisem 2:2. Prisjakt skutecznie odpierał ataki PKO Banku Polskiego nie roztrwonił wypracowanej przewagi. Za tydzień ekipa Jędrka Filipowicza będzie chciała postawić kropkę nad „i” i zapewnić sobie mistrzostwo. „Bankowcy” skupiają się na walce o piątą lokatę.