Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Zmiana lidera...

Przed trzema kluczowymi meczami sezonu w lepszej sytuacji postawiło sie CMI. Gracze w białych koszulkach pewnie ograli Capgemini, przeskoczyli Biało-Błękitnych w ligowej tabeli i mają wszystkie karty w swoich rękach. Już w pierwszych minutach meczu ekipa Piotra Kwilosza wypracowała sobie dwubramkowe prowadzenie. Później jednak ambitne Capgemini wróciło do gry i pierwsza odsłona zakończyła się remisem 3:3. Juz w trzeciej minucie po przerwie CMI ponownie objęło prowadzenie i jak się później okazało juz go nie oddało, uciekając rywalom na bezpieczny dla siebie rezultat. Capgemini nie mogło znaleźć sposobu na szybkość Sebastian Stachela, który pięć razy zapakował piłkę do bramki. Kluczowe dla losów rywalizacji było zatrzymanie Damiana Światką i to CMI się udało. NApastnik Capgemini nie mógł rozwinąć skrzydeł i mecz zakończył z jednym golem na koncie.