W pierwszym meczu wieczoru spotkały się Extend Vision i State Street. Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania gospodarzom nie sprzyjało szczęście - ich zawodnicy utknęli w korkach i z lekkim opóźnieniem dotarli do Skotnik. To musiało się odbić na ich koncentracji i jak się okazało - odbiło. Zanim szarzy się spostrzegli, już przegrywali 0:2. Po tak piorunującym otwarciu pomarańczowych trudno im było się otrząsnąć. W końcu jednak się to udało i Extend ruszyło do ataków. Niestety spełzały one na niczym. Groźne strzały Pawła Gęcy i próby Filipa Ceny nie przynosiły rezultatu. State zdołało za to jeszcze przed przerwą podwyższyć na 3:0. Gościom pozostawało ze spokojem oczekiwać na drugą połowę. W niej gospodarze nie mieli już nic do powiedzenia. Aż osiem bramek lidera przypieczętowało jego efektowne zwycięstwo. Błyszczał zwłaszcza Krzysztof Włodek - autor siedmiu goli, który zanotował dodatkowo dwie asysty. Poza nim do siatki trafiali jeszcze Grzegorz Janus (2 gole), Piotr Matlak i powracający po przerwie Michał Surma.