Pierwsze punkty Luktransu

Do tego spotkania Luktrans przystępował bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej, chociaż jak spojrzymy po dotychczasowych meczach z kim przyszło im się mierzyć to możemy lekko usprawiedliwić tę drużynę. CKIS Miechów natomiast w swoim pierwszym meczu zremisował z EDFem i wzmocniona nowymi zawodnikami drużyna liczyła tego wieczora na pierwsze 3 oczka. Spotkanie było dość wyrównane, ale zarysował się jeden element, w którym Luktrans był wyraźnie lepszy od swojego rywala - kontrataki. Gracze w białych koszulkach płynnie przechodzili do fazy ataku, dlatego też jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie 3:0. Było blisko do tego, aby takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona meczu, ale w 18 minucie Hubert Maniak strzelił pierwszego gola dla CKISu. Po zmianie stron przeżyliśmy małe deja vu. Ponownie jako pierwsi skutecznie zaatakowali gracze Luktransu, ponownie zdobyli 3 bramki, a w końcówce ponownie odpowiedział Maniak - tym razem jednak dwukrotnie. Tym samym Luktrans zdobywa swoje pierwsze punkty w tym sezonie i pokazuje, że tak niskie miejsce w tabeli jak przed III kolejką to tylko wypadek przy pracy.