Żółte kartki: 82

Czerwone kartki: 10

Średnia ocena: 4

Nie dali się dogonić

Spotkanie lepiej rozpoczęli zawodnicy w ciemnych koszulkach. Atakowali, ale brakowało ostatniego podania. Dopiero po upływie 5 min udało im się strzelić po zespołowej akcji pierwszą bramke dzisiejszego spotkania. Na drugiego gola nie trzeba było długo czekać, już po kilku minutach na tablicy widniał wynik 0-2. Gospodarze wzięli się za odrabianie strat i w 15min spotkania pięknym uderzeniem bezpośrednio z rzutu rożnego popisał się jeden z zawodników Rigor Mortisa. Do końca pierwszej części spotkania gospodarze zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę i do szatni schodzili z wynikiem remisowym. W drugiej połowie gracze Answear  wyszli na dwu bramkowe prowadzenie i starali się kontrolować przebieg spotkania ale zawodnicy Rigora nie odpuszczali i udało im się na 5min przed końcem strzelić kontaktowego gola. Niestety na więcej nie starczyło sił i w końcówce stracili jeszcze jedną bramkę. Pomimo niekorzystnego wyniku należy pochwalić gospodarzy za walkę i sporo zdrowia które zostawili na boisku.