Mecze: 1323

Żółte kartki: 498

Czerwone kartki: 35

MSHG w Extraklasie...

W meczu otwierającym XVI serię gier MSHG ograło CCZ Mateo. Gracze w granatowych koszulkach musieli odrabiać jednobramkową stratę, ponieważ dość niespodziewanie w 9. minucie prowadzenie CCZ Mateo dał Jakub Dziedzic. Jednobramkowa zaliczka zawodników w żółtych koszulkach utrzymała się do końca pierwszej odsłony. MSHG poważnie za odrabianie strat wzięło się od 25. minuty. Wtedy do wyrównania doprowadził Miłosz Bigaj. W kolejnych minutach Granatowym grało się zdecydowanie łatwiej. Druga drużyna tabeli wykorzystała ubytek sił w szeregach CCZ Mateo i ostatecznie wygrała swój pojedynek 4:1. MSHG nadal depcze po piętach Limbudowi, a tym zwycięstwem zapewniło sobie awans do Extraklasy...  kosztem CCZ Mateo. Żółtym pozostaje obrona trzeciej pozycji.