Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

W kratkę

Valeo mistrz z ostatniego sezonu w drugiej lidze zalicza zwycięstwa "w kratkę". Pierwsze i trzecie spotkanie wygrane, a drugie i czwarte przegrane. Chcąc jednak przełamać tę zależność pomimo początkowej straty dwóch bramek na piec minut przed przerwa wyrównali wynik. Granatowi nie zamierzali dawać żadnej taryfy ulgowej i jeszcze przed końcem pierwszej połowy wyszli na skromne prowadzenie. Druga odsłona przyniosła nam kolejna bramkę zespołu ANSWEAR.COM i kolejny raz złapanie kontaktu przez Valeo. Koniec końców to granatowi wygrali to spotkanie, po strzale Valeo zamykającym wynik na 4:6 który choć trochę osłodził gorycz porażki.

Mocne 5 dla Kamila za okiełznanie zawodników i nie dopuszczenie do zbyt brutalnej gry . Momentami poziom testosteronu na boisku był bardzo wysoki. Decyzje w sprawie czerwonych kartek w 100% słuszne (pisze to jako jeden z ukaranych czerwienią). Co do żółtych to druga dla Supersona chyba trochę na wyrost, ale rzeczywiście zawodnik mógł się w tej sytuacji nie odzywać i zachować więcej zimnej krwi. Duży szacun dla drużyny ANSWEAR pokazali swoje wysokie umiejętności piłkarskie czym przyćmili nasze atuty. No ale trzech zawodników z okręgówki do tego zobowiązuje. Jeśli utrzymają ten skład i formę to są dla nas głównym kandydatem do tytułu mistrzowskiego. W naszej ocenie najlepszy zespół z którym przyszło nam grać w Biznes Lidze.