Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

TeleTech z coraz większą liczbą fanów

TeleTech już w końcówce tamtego sezonu spisywał się świetnie, ale forma jaką osiągnął z początkiem nowego sezonu jest imponująca. W meczu z Hako pokazali, że w tym sezonie aspirują do wywalczenia awansu do wyższej klasy rozgrywek. TeleTech swój popis strzelecki rozpoczął już w 6 minucie meczu i ku uciesze kibiców w 15 minucie prowadził już 5:0! Głównie do tego wyniku przyczynił się Andrea Latino, który w tym meczu sam zdobył aż 5 goli. Pod koniec pierwszej połowy Hako próbowało gonić rywala, ale zdobył tylko jednego gola, a przeciwnik dorzucił dwa kolejne. W drugiej połowie gra się trochę wyrównała, ale zawodnicy z TeleTech wiedzieli, że mają ogromną przewagę i oddali trochę pole gry zawodnikom w pomarańczowo-białych strojach, którzy zdobyli swoją drugą bramkę. Do końca meczu padły jeszcze dwa gole dla TeleTech, który pewnie zwyciężył w tym nierównym pojedynku.