Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 82

Czerwone kartki: 10

Średnia ocena: 4

Beniaminek zachwycił

Cały mecz przebiegał pod dyktando zawodników Decathlon Zakopianka, którzy już w 7 minucie spotkania prowadzili z zespołem Sappi 3-0! Głównymi rozdającymi w pierwszych 20 minutach był duet napastników - Kamil Gawlik i Filip Kostoń, oboje zdobyli po klasycznym hattricku wyprowadzając swój zespół na ogromne prowadzenie. Na dobrą sprawę jakby ten mecz zakończył się po pierwszej połowie, to nikt by nie czuł urazy. Lecz druga połowa odbyła się i ponownie zawodnicy w czarno-zielonych strojach podwyższali wynik, przy stanie 0-8, Łukasz Sypek zdobył pierwszego gola dla swojego zespołu. Do końca spotkania Decathlon Zakopianka dorzucił jeszcze 3 gole, a Łukasz Sypek z Sappi jeszcze raz wpisał się na listę strzelców.