Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Magia dziesiątki

Drugi mecz z rzędu, w którym kibice nie mieli zbyt wielu wątpliwości z wyborem zwycięskiej drużyny. Goniący czołówkę zespół Antransu udowodnił, że w tym sezonie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Od początku mocno zaczęli, zdobywając pierwszego gola już w 40s. meczu! Pierwsze minuty spotkania zleciały na zdecydowanej ich dominacji, każdy z piłkarzy wiedział jaką rolę pełni na murawie. Jednak z biegiem czasu przeciwnik w końcu zaczął grać w piłkę i mieliśmy naprawdę wyrównaną końcówkę pierwszej połowy. Od stanu 0-1 doprowadził do wyrównania 3-3 i mecz w drugiej połowie zaczął się od nowa. A w niej istniała już tylko drużyna Antransu, która strzeliła aż siedem goli. Na lidera swojej ekipy wyrósł w tym meczu młody i niezwykle szybki Rajmund Raźniak, zdobywca aż pięciu goli i dwóch asyst.