Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

Pogoń Cisco zakończona remisem

Mimo, że oba zespoły w ligowej tabeli dzielą zaledwie 2 miejsca, to różnica punktowa jest znaczna bardziej widoczna, gdyż przed tym meczem Cisco miało ich 2 razy więcej. Był to zatem bardzo ważny mecz w kontekście walki o pozostanie w lidze dla ekipy FMCTI. Pozytywną informacją dla nich był na pewno powrót na boisko Artura Burkieta, który w pierwszej połowie był najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem i to w głównej mierze dzięki niemu do 17 minuty FMCTI prowadziło 4:1. W końcówce pierwszej połowy jednak Cisco wróciło do gry zdobywając drugiego gola i do przerwy było 4:2. Po zmianie stron wszystko wyglądało jakby FMCTI miało z łatwością zdobyć 3 punkty, ale gdy prowadzili 5:2 nagle jakby zapomnieli jak się gra w piłkę. Cisco wykorzystało stałe fragmenty gry i doprowadziło do stanu 5:4. Końcówka też była lepsza w ich wykonaniu i zdobyli bramkę wyrównującą. Końcówka to sporo nerwowości z obu stron i brak rozstrzygającej bramki. Z remisu 5:5 zdecydowanie bardziej zadowoleni mogą być gracze Cisco, zwłaszcza patrząc jak ten mecz się układał.