Miejsce spotkania: Com-Com Zone - ul. Ptaszyckiego 6

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Średnia ocena:

Zmęczenie dało się we znaki

Dla Selvity był to drugi mecz tego samego dnia, ale nie zakończył się on kolejnym zwycięstwem. Początek meczu to walka punkt za punkt, ale przy stanie 11:8 do głosu powoli zaczęłą dochodzić Capita, a dokładniej Mateusz Porosło. Z jego atakami przeciwnicy kompletnie sobie nie radzili, a liczne próby zablokowania go kończyły się fiaskiem. Dodatkowo ze środka skutecznie atakował także Jacek Fedorczak i to przyniosło efekt w postaci wygrania pierwszego seta. W drugim mieliśmy bardzo podobny przebieg - początek wyrównany, a później kontrolę przęli ,,Granatowi''. Swoje ,,pięć minut'' miał Patryk Plesiński, a ostatnie piłki należały do Aleksandry Wajdy, która do dobrego przyjęcia dorzuciła kilka skutecznych ataków.